O firmie

Jesteśmy z Częstochowy gdzie każdy z nas stawiał pierwsze kroki w paralotniarstwie. Szkoleniem paralotniarzy zajmujemy się od 11 lat, wciąż rozszerzając ofertę o nowe propozycje. Miejscem naszej stałej działalności jest cała Jura Krakowsko-Częstochowska, oraz Alpy Julijskie w Słowenii i Alpy Weneckie na północy Włoch. Czasem wypuszczamy się na dalsze wycieczki np. do Francji, Hiszpanii czy Australii. Nasza oferta handlowa obejmuje nie tylko szkolenia. Zajmujemy się również sprzedażą nowego i używanego sprzętu, organizujemy wyjazdy paralotniowe w Polsce i za granicą, a także loty tandemowe i paralotniowe imprezy integracyjne dla firm.

Piotrek Cielecki

 

 Instruktor, uprawnienia na paralotnię, paralotnię z napędem, tandem, kierownika startu. Licencja pilota paralotni od 1999 roku. Zawodnik, zwycięstwo w jednej z konkurencji na Mistrzostwach Polski Pieve d'Alpago

Walter Wojciechowski

 

 Vice Mistrz Polski w klasie Serial 2012, wieloletni członek kadry narodowej  i sportowego teamu Pro-Paragliding. Uprawnienia na paralotnię, paralotnię z napędem, motoparalotnię (trajka), tandem. Licencja pilota od 1995 roku. Państwowe uprawnienia wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego: Mechanik Paralotniowy. Aktywny zawodnik, reprezentant Polski na MŚ       w Australii. III miejsce Polish Open w Cornizzolo 2004.

Magda Wojciechowska

 

 Biuro, organizacja, marketing.